Shopping Cart

Dane firmy Silver Joy

Silver Joy – Włodkowska Renata
Telefon: 500-228-170 | 8:00 – 16:00 pon-pt
Adres: Kalinowa 31, Kosakowo 81-198
NIP: 5871503327
REGON: 220401160

FAQ

Termin dostawy produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Zazwyczaj jednak kompletujemy nasze zamówienie w ciągu 48h i przekazujemy do doręczenia.

Dostarczenie przesyłki odbywa się w ciągu 1-3 dni roboczych. Termin ten może różnić się u różnych dostawców.

Wszystkie dane mogą zostać zmienione w zakładce Moje konto.

Jeżeli zapomniałeś hasła, wówczas w zakładce Moje Konto występuje opcja zresetowania swojego hasła. Po prostu kliknij ją a my wyślemy Ci wiadomość e-mail na podany adres, w której to będzie link do zmiany hasła na nowe.

Jeżeli zamówienie nie zostało jeszcze przekazane do doręczenia, wówczas prosimy o jak najszybszy kontakt z nami w celu poprawienia adresu wysyłki.

Tak, przy zamówieniu kilku produktów wysyłamy jedną paczkę. Natomiast każdy produkt będzie osobno zapakowany w nasze ozdobne, tekturowe pudełko.

Tak, wszystkie nasze produkty pakujemy w ozdobne, tekturowe pudełka.

Więcej często zadawanych pytań oraz odpowiedzi znajdziesz na naszej stronie FAQ.

Wciąż potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami!

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (SILVER JOY - WŁODKOWSKA RENATA). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: sklep@silverjoy.pl lub tel.: 500-228-170

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka od 250zł

Handmade

Nasza biżuteria z bursztynem jest ręcznie robiona w Polsce

Ozdobne pakowanie

Każdy zakup pakujemy w ozdobne pudełka

Bezpieczna realizacja transakcji

U nas zapłacisz za pomocą Przelewy24